Artykuł 0 komentarzy
11/3 2016

Półmetek Szkolny Skills Challenge Mierz Wysoko 2016


  Jesteśmy prawie na półmetku Szkolnego Skills Challenge Mierz Wysoko 2016. Pierwsze tygodnie pozwalają nam śmiało wysnuć wnioski, że dzieci, coraz chętniej garną się do sportu czy po prostu jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Fantastyczne czasy osiągane przez poszczególnych uczestników, czy jak w przypadku Szkoły Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim (której uczniowie mieli najlepszy średni czas wszystkich startujących), pokazują sens i celowość naszej inicjatywy.

Niektóre czasy są tak wyśrubowane, że mamy obawy czy sami bylibyśmy w stanie osiągnąć lepsze! Oczywiście za wcześnie jest, żeby ogłaszać wyniki ale musicie uwierzyć nam na słowo. Końcowe rezultaty są NIESAMOWITE!

Wieść niesie, że wczoraj w Gnieźnie jedno z dzieci pobiegło tak, że nawet zaprawiony w boju i przyzwyczajony do wielu zaskakujących sytuacji #GortatTeam miał ciarki na plecach i gęsią skórkę na rękach! Oby tak dalej! Róbcie wszystko żeby taki stan towarzyszył nam podczas każdej wizyty w Waszych szkołach. Przed nami jeszcze kolejne tygodnie projektu, cały czas nie zwalniamy tempa . Wierzymy, że jeszcze nie raz miło zaskoczymy się oglądając Was walczących o wyjazd na mecz NBA do Waszyngtonu.

Do zobaczenia!

@grucha76

Foto z Turowa i Lidzbarka Warmińskiego:

 

 

 

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

    Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Półmetek Szkolny Skills Challenge Mierz Wysoko 2016".