Artykuł 0 komentarzy
12/20 2016

Marta Szaroleta mistrzynią Szkolnego Skills Challenge!

Marta Szaroleta z Poznania została mistrzynią czwartej edycji Szkolnego Skills Challenge 2016 Mierz Wysoko! W ogólnopolskim finale zmierzyło się dziesięciu mistrzów, którzy uzyskali najlepsze czasy podczas szkolnych eliminacji. Uczestnicy finału trzykrotnie pokonali specjalnie przygotowany tor sprawnościowy łączący w sobie kilka dyscyplin sportowych. Pomimo bardzo wyrównanej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się młoda utalentowana koszykarka z Poznania.

Organizatorem projektu była Fundacja Marcina Gortata MG13, która już po raz czwarty przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki przeprowadziła turniej sprawnościowy dla dzieci z całego kraju, którego Inicjatorem był sam Marcin Gortat. W trakcie ośmiu tygodni trwania Szkolnego Skills Challenge Gortat Team odwiedził pięćdziesiąt szkół podstawowych zlokalizowanych w całym kraju. Tegoroczna zwyciężczyni w nagrodę poleci do USA na mecz Marcina Gortata wraz ze swoim nauczycielem wychowania fizycznego.

Marta Szaroleta już niebawem przyleci do Waszyngtonu wraz ze swoim nauczycielem wychowania fizycznego, gdzie będzie miała szansę spotkać się ze mną, obejrzeć na żywo mecz NBA, zwiedzić obiekty treningowe Wizards i zobaczyć najważniejsze miejsca w stolicy Stanów Zjednoczonych. Cieszę się, że w tym roku odbyła się już czwartą edycja Szkolnego Skills Challenge – turnieju sprawnościowego organizowanego przez moją fundację przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ogromne zainteresowanie w poprzednich latach udowadnia, że SSC stał się, poza moimi campami, jednym z głównych projektów Fundacji MG13.  –  Marcin Gortat

Paweł Stalmach

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

    Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Marta Szaroleta mistrzynią Szkolnego Skills Challenge!".