Artykuł 0 komentarzy
12/16 2016

Ogólnopolski Finał Szkolnego Skills Challenge ,,Mierz Wysoko”

W poniedziałek 19 grudnia o godzinie 11:00 w Łodzi w Szkole Marcina Gortata odbędzie się Ogólnopolski Finał Szkolnego Skills Challenge ,,Mierz Wysoko’’ 2016. Organizatorem projektu jest Fundacja Marcina Gortata MG13, która już po raz czwarty przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki przeprowadziła turniej sprawniościowy dla dzieci z całego kraju, którego Inicjatorem był sam Marcin Gortat. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną, którą będzie wyjazd do USA na specjalne zaproszenie jedynego polaka w lidze NBA. 

Jestem niesamowicie ciekawy jak tegoroczni finalisci poradzą sobie podczas finałowego wyzwania. Oczywiście zwycięzca SSC 2016 już niebawem przyleci do USA wraz ze swoim nauczycielem wychowania fizycznego, gdzie będzie miał szansę spotkać się ze mną, obejrzeć na żywo mecz NBA, zwiedzić obiekty treningowe mojej drużyny i zobaczyć najważniejsze miejsca w stolicy Stanów Zjednoczonych. Cieszę się, że w tym roku odbyła się już czwartą edycja Szkolnego Skills Challenge – turnieju sprawnościowego organizowanego przez moją fundację przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ogromne zainteresowanie w poprzednich latach udowadnia, że SSC stał się, poza moimi campami, jednym z głównych projektów Fundacji MG13.  –  Marcin Gortat.

Lista finalistów:

 1. Hubert Konowalski – 25,24 sec
 2. Miłosz Toczek – 27,80 sec
 3. Jakub Wójtowicz – 27,87 sec
 4. Cyryl Sokołowski – 28,30 sec
 5. Szymon Gajek – 28,55 sec
 6. Klaudia Szlęg – 28,77 sec
 7. Marta Szaroleta – 28,83 sec
 8. Michał Najder – 28,87 sec
 9. Hubert Ostrowski – 28,98 sec
 10. Marcel Sroka – 29,17 sec

Dla finalistów Szkolnego Skills Challenge ,,Mierz Wysoko’’, organizator – Fundacja Marcina Gortata MG13 przygotowała wiele atrakcji m.in. pokaz wsadów w wykonaniu Piotra Grabowskiego. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczy mnóstwo emocji.

 

Paweł Stalmach

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

 1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

  Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Ogólnopolski Finał Szkolnego Skills Challenge ,,Mierz Wysoko”".