Dział:Nowości
Artykuł 0 komentarzy
12/13 2009

Prześlij Kartkę Pełną Życia UNICEF

logo_pl„Kartka Pełna Życia” to jedna z ostatnich akcji organizacji UNICEF, pomagającej dzieciom na całym świecie. UNICEF wysłał w świat 1000 kartek pocztowych, które mają krążyć po wszystkich kontynentach. Szczegóły tej akcji znajdują się na stronie internetowej akcji – www.kartkipelnezycia.pl.

Aby zachęcić ludzi do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu, pierwsze karty zostały wysłane przez znanych Polaków – głównie ludzi filmu i showbiznesu. Swoje karty wysłało także dwóch sportowców – Marcin Gortat i Piotr Gruszka. Karta Marcina ma numer 10.

– Wierzę, że akcja UNICEF przynosi wiele dobra. Powinniśmy wspierać wszystkie akcje, które mogą zmienić czyjeś życie na lepsze – powiedział Marcin Gortat, przyłączając się do „Kartki Pełnej Życia”.

„Kartkowa” akcja to poza pomocą dla dzieci z najbiedniejszych zakątków świata, także próba UNICEF przypomnienia ludziom o tradycyji wysyłania kart okolicznościowych. A jakie wysłane przez siebie kartki pamięta Marcin Gortat?

– Moją pierwszą kartkę wysłałem do Świętego Mikołaja. Miałem wtedy 6 lat. Wypisałem kartkę bardzo starannie, po czym włożyłem ją do własnej skrzynki na listy. Jeśli chodzi natomiast o najdziwniejszą kartkę z życzeniami, jaką otrzymałem, to jeden z kibiców życzył mi wygranej w najbliższych wyborach prezydenckich – dodał Gortat, który jednak nie szykuje się jak na razie do kandydowania na Głowę Państwa.

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Prześlij Kartkę Pełną Życia UNICEF".