Artykuł 0 komentarzy
11/6 2016

Szkolny Skills Challenge – Konkurs BĄDŹ AKTYWNY!

Podczas czwartej edycji projektu Szkolny Skills Challenge „Mierz Wysoko” uczestikom, podobnie jak przed rokiem towarzyszy konkurs zorganozowany przez firmę Röben – Bądź Aktywny!

Szkolny Skills Challenge „Mierz Wysoko”, związany z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki „Stop zwolnieniom z WF-u”, jest jednym z najważniejszych projektów Fundacji Marcina Gortata MG13. Głównym celem akcji jest zachęcenie uczniów z klas 4-6 szkół podstawowych do aktywnego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej. Tegoroczny, czwarty już turniej, realizowany jest od października do końca grudnia br. Tak jak w roku ubiegłym, przedsięwzięciu towarzyszy konkurs firmy Röben – „Bądź Aktywny!”, kierowany także do dzieci z klas 4-6.

Podczas spotkań Szkolnego Skills Challenge uczestnikom projektu zostaną wręczone specjalne Dzienniczki aktywności sportowej, które należy wypełniać przez kolejne 5 tygodni. W tym czasie, uczniowie muszą realizować konkretne zadania, takie jak: zdrowe odżywianie, codzienne picie wody, udział w zajęciach w-f, aktywność na zajęciach pozalekcyjnych i zabawy na wolnym powietrzu z przyjaciółmi. Wypełnione i podpisane przez rodzica lub opiekuna dzienniczki, z dołączonym zdjęciem konkursowym przedstawiającym uczestnika zabawy podczas uprawiania sportu, trafią do siedziby firmy Röben i zostaną ocenione przez jury konkursu w którego skład wejdą również przedstawiciele Fundacji MG13. Zwycięzcy zabawy otrzymają vouchery na sprzęt sportowy.

Zwycięzcy zabawy otrzymają vouchery na sprzęt sportowy.

Do akcji mogą dołączyć także nauczyciele, którzy przedstawiając krótki opis stosowanych przez siebie metod uatrakcyjniających lekcje WF oraz zdjęcie konkursowe, mają szansę zdobycia dla swojej szkoły nagrody specjalnej – vouchera na sprzęt sportowy potrzebny do uatrakcyjnia szkolnych zajęć sportowych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji o IV Edycji  Szkolnego Skills Challenge znajduje się tu: http://mg13.com.pl/szkolny-skills-challenge-edycja-iv/#more-15070

Ważne terminy:

10.10.2016  17.03.2017 – czas trwania konkursu Bądź aktywny!

31.03.2017 – ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych (o przyjęciu dzienniczka decyduje data stempla pocztowego)

10.04.2017 – data ogłoszenia wyników konkursu

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

    Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Szkolny Skills Challenge – Konkurs BĄDŹ AKTYWNY!".