Artykuł 0 komentarzy
12/6 2017

WF w zimowej aurze Stadionu Narodowego!

5 grudnia 2017 roku po raz trzeci zorganizowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki WF na Zimowym Narodowym. W lekcji wychowania fizycznego w zimowej aurze stadionu narodowego udział wzięło ponad 650 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Oprócz możliwości korzystania ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, dzieci miały szansę spotkać się ze sportowcami i gwiazdami polskiego show-biznesu: Joanną Jędrzejczyk, Mariuszem Czerkawskim, Agnieszką Włodarczyk, Marią Konarowską, Rafałem Maślakiem, Aleksandrą Szwed, Michałem Malinowskim, Alanem Anderszem, Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim, Wojciechem „Łozo” Łozowskim, Maciejem Kurzajewskim i Martą Wierzbicką.

Ze względu na trwający właśnie sezon NBA nie mogłem niestety wziąć udziału w trzeciej edycji „WF-u na Zimowym Narodowym”, ale jestem pewien, że zaproszone przeze mnie gwiazdy i sportowcy, dołożyli wszelkich starań, aby dzieciaki na długo zapamiętały ten dzień. Wierzę także, że – podobnie jak dziś – uczniowie będą spędzać kolejne dni równie aktywnie – powiedział Marcin Gortat tuż po zakończeniu imprezy organizowanej przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Co wydarzyło się podczas trzeciej edycji „WF-u na Zimowym Narodowym”? Rozgrzewkę z gwiazdami i uczniami poprowadziła wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Wspólnie z dziećmi z lodowej górki na pontonach zjeżdżali m.in.: Michał Malinowski, Alan Andersz, Krzysztof  „Jankes” Jankowski. Swoje łyżwiarskie umiejętności na lodowisku zaprezentowali Aleksandra Szwed, Maria Konarowska, Wojciech „Łozo” Łozowski, Mariusz Czerkawski i Maciej Kurzajewski.

WF Na Zimowym Narodowym to wyjątkowe wydarzenie, które dostarcza tak wielu wspaniałych emocji wszystkim uczestnikom, że z największą przyjemnością będziemy chcieli kontynuować projekt w kolejnych latach wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

    Obecnie brak komentarzy do artykułu: "WF w zimowej aurze Stadionu Narodowego!".