Artykuł 0 komentarzy
04/7 2017

Wiosenna promocja Röben – Partnera Fundacji MG13

Miło nam poinformować, że firma Röben będąca Partnerem naszej Fundacji wprowadziła promocję na swoje cegły klinkierowe. Korzystając z oferty promocyjnej mogą Państwo nie tylko zaoszczędzić, ale też wesprzeć fundację MG13 i wygrać gadżety związane z Marcinem Gortatem.

Do końca kwietnia b.r. wszystkie cegły wytwarzane w Środzie Śląskiej, czyli ponad 20 wzorów cegieł rustykalnych, gładkich, cieniowanych, ryflowanych bądź glazurowanych, dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. To dobra wiadomość dla wszystkich budujących bądź remontujących swoje domy i mieszkania, ponieważ parametry techniczne produktów klinkierowych pozwalają uplasować je w grupie najwytrzymalszych materiałów budowlanych.

Cegły Röben cechuje wysoka jakość, a także szeroka gama dostępnych wybarwień i faktur. Na promocyjnych warunkach mogą je Państwo zakupić we wszystkich punktach sprzedaży i hurtowniach dystrybuujących produkty naszego Partnera. Co więcej, kupując produkty Röben wspieracie Państwo naszą fundację, a korzystając z promocji możecie zdobyć kubki z wizerunkiem Marcina Gortata i piłki z jego wizerunkiem. Więcej informacji dotyczących tej oferty udzielają reprezentanci marki Röben oraz jej dystrybutorzy.

 

Social poster

delicious digg reddit technorati facebook twitter google yahoo wikio blinklist simpy spurl 

  1. Scroll to the Post Form and leave a comment. Pinging is disabled.

    Obecnie brak komentarzy do artykułu: "Wiosenna promocja Röben – Partnera Fundacji MG13".